Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Vajon terhes vagyok? 4 napja voltam együtt párommal hosszú “hétvégén “ 7-8x Elég korai de nem tudom mi okból Érzékeny vagyok szagokra intenzíven minden büdös . Enyhe hányingerem van tegnap délután óta kocsiban viszont nagyon.

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, korai tünet

2018. ápr. 9. 09:59  Privát üzenet  

A válaszok
Ennyi idô alatt nem lesznek tüneteid terhességtôl, az mástól van.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. ápr. 9. 10:03 Privát üzenet

Előfordulhat, hogy terhes leszel

DE

A tüneteidnek a terhességhez semmi köze.

Korai

Még nem is ágyazódik be ennyi idő után, tehát nincs is terhesség

( akkor sem ha később már itt 2 hetes lenne a terhesség, ha úgx van, mivel az utolsó menzesz első napja a számítás alapja)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. ápr. 9. 10:48 Privát üzenet

4 napja szexeltél, de te már szagokra vagy érzékeny meg hányingered van mert szerinted terhes vagy?

Szerinted lehetne emiatt már hányingered?

Te buta vagy, nem terhes!

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. ápr. 9. 11:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Gondolom nem terhesség de nem lehet tudni

Olvastam hallottam olyan nőkről akik már másnap érezték tüneteket végül ki is derült hogy terhesek

Én is meglepőnek tartom hogy ilyen tüneteim vannak de furának tartottam hogy mitől lehetséges ez mert másra nem tudtam gondolni

Ha nem vagyok terhes nem dől össze a világ meg csak most kezdtünk el próbálkozni

Persze remény hal meg utoljára így bizakodom én is és jelzem hogy mi lett egy két hét múlva tesztelek .

# 4/9Időpont 2018. ápr. 9. 11:52 Privát üzenet

Akkor tesztelj ha késik.

És nem megbántásból, de senki nem kérte, hogy jelezd, mi lett... Csak egy újabb fölösleges kérdést fogsz feltenni ide. Ahogy ez is az volt, mert ha tisztában lennél vele, hogyan mûködik ez az egész megtermélenyítôsdi biológiailag, nem pedig “olvastam, hallottam” szinten tájékozódnál, te is tudnád.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. ápr. 9. 12:00 Privát üzenet

Már másnap érzik? O.o

És ezekből anya lesz! :O

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. ápr. 9. 19:11 Privát üzenet
Még nem ágyazodott be,onnamtol kezdve hogy találkoztak 7 napig még vándorol a méh felé majd további 7 nap a beágyazodás.Onantol már tényleg lehet terhességi tüneteket érezni.Én pl csak a 6 hét után éreztem változást.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. ápr. 9. 19:17 Privát üzenet
Ha főleg a kocsiban érzed a büdöset, kukkants be az ülés alá, lehet alágurult egy húsvéti hímestojás!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. ápr. 9. 20:39 Privát üzenet
Meg nevettettél kora reggel 😂😂😂

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. okt. 31. 07:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8 év körüli gyermekeddel, hogy alakul iskola után a délután? Játszotok együtt?
5-6 hetes terhes vagyok, ovulácios teszt mikor pozitív lett (délután), akkor voltunk együtt (este), másnap délben pedig már negatív volt a teszt. Aznap már nem voltunk együtt....
Ha a délután elvégzett ovulációs teszt pozitív akkor este vagy másnap reggel célszerű együtt lenni, hogy baba legyen?
Ha hétfőn volt ovulációm, (hő alapján) de mi csak előtte csütörtökön tudtunk együtt lenni (délután / estefelé) akkor már nincs esély a babára?
Este pozitívat jelzett az ovu tesztem. És mi ma, előtte délután voltunk együtt a párommal. Akkor jó az időzítés, vagy érdemes együtt lenni a következő napon is?
Lehetséges? Ovuláció előtt 6 nappal és az ovulációt követő nap (ekkor éreztem középidős fájdalmat délután) reggelén voltunk együtt. Elképzelhető hogy van esély? Mert azt olvastam...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!