Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki spontán vetélés...

Ha valaki spontán vetélés után nem védekezik 3 hónapig, és teherbe esik, mi baj történhet?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen csak elméleti.

Ugye, ilyenkor szokták mondani, hogy 3 hónapig védekezni kell. De ha valaki pl. mégsem védekezik? Mi történhet?

Az én logikám szerint, ha nem alkalmas a méh és a méhnyálkahártya a baba fogadására, akkor hiába termékenyül meg a petesejt, úgysem tud beágyazódni, így nem történik semmi, csak megjön.

Vagy téves az elképzelés? Neten sehol nincsenek ilyesmiről infók, pedig nagyon szeretném megérteni, hogyan is működik.


2018. ápr. 12. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
50-50! Tortenhet baj is meg nem is. Spontan utan altalaban egy honapot kernek, ha nem volt muvi befejezes. Nalunk egy honap se lett meg ujra terhes lettem, minden a legnagyobb rendben.
2018. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azt mondta az orvos nem kell várni. De van olyan ismerősöm, akinek késői művi befejézes szülés után (beteg baba volt) egy hónappal terhes lett, és minden rendben volt, idöre született az egészséges baba.
2018. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ismerősömnek így volt 5 vetélése egymásután. Nem tudott regenerálódni a szervezete.
2018. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be is kellett műszeresen fejezni sajnos. Egy ciklust vártunk. Azután rögtön sikerült és semmi gond nem volt.
2018. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Jó eséllyel semmi. Újabb vizsgálatok szerint minél hamarabb teherbe esik valaki vetélés után, annál KISEBB az esély az ismételt vetélésre. Szóval ez a 3 hónapos dolog eléggé túlhaladott már...
2018. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szültél kérdező,baba elvesztés után?
2021. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!