Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki nem vette...

Van itt olyan, aki nem vette észre, hogy várandós, mert a Fogamzásgátló miatt volt egy kis megvonásos vérzése?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam terhes fogamzásgátló mellett. Teljesen kimaradt a megonásos. Innen tudtam, hogy tesztelnem kell.
2018. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedted rendesen, vagy hogy lettél terhes?
2018. ápr. 14. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szedtem rendesen. Nem mindig ugyanabban az időben, volt, hogy 6-8 óra "késéssel" (ugye papír szerint 12 órán belül pótolni lehet), illetve néha-néha kimaradt 1-1 szem.


Most már nem is tablettát szedek ezek miatt, hanem hüvelygyűrűt használok.

2018. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En estem teherbe mellette es en rendesen szedtem nem maradt ki egy szem sem. (5ev alatt 1x lettem igy terhes) ez mehen kivuli volt. Kovetkezoleg pharmatexet hasznaltunk 1 ev hasznalat alatt 1x lettem terhes (kemiai volt = felszivodott az 4-5 het kornyeken) Most szinten terhes vagyok de ezuttal terveztuk. Nem tudom utana mi lesz. Az ovszerre sajnos allergias vagyok
2020. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!