Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik. X epil mai...

8 napja késik. X epil mai teszt negatív. Reggeli hőm 37,2. Alahőm 36.4. Már nincs esély babára?

Figyelt kérdés
Valaki volt így és mégis baba volt? Március 26 án voltunk utoljára együtt. Ciklusaim 30-31 naposak. Ma vagyok a 40. Napnál. Pontos peteérést nem tudok.

2018. ápr. 15. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
X-epil nekem 3 hettel a késő menzesz után is negatívat mutatott, pedig rég babás voltam. Hányinger, stb. (Érzékeny voltam a hormonra már a 3.gyereknél) Vettem egy normális tesztet és egyből mutatta.
2018. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hét elején álomkorós voltam, szédelegtem,hányingerem volt, akkor gabriellel teszteltem utoljára pénteken , negativat. Utánna vettem x epilt. Rosszul létek elmúltak, mellbimbóm viszked, minden reggel görcsöl a hasam mintha megjönne de pár óra múlva elmúllik. De már jól vagyok. Milyen tesztel teszteltél? Mit jelent a normális?
2018. ápr. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!