Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes folyásom van 2 napja,...

Vizes folyásom van 2 napja, lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, még ma se jött meg, már több napja meg van duzzadva a szeméremajkam, a melleim is kicsit érzékenyek pedig sose szoktak azok lenni..és a hüvelyem is jóval érzékenyebb mint szokott együttlét alkalmával..és görcsöl a hasam időnként pedig csak akkor szokott mikor már megjött
2018. ápr. 16. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:

2 nap vizes folyásom volt mindig mensi előtt.

Ez azért van, mert kezd leválni a méhnyálkahártya és a víz távozni kezd először.

2018. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A folyás (sem) tünet. Mellesleg ha tegnap kellett volna megjönni, akkor teszt ma már megbízható eredményt adna.

Élesbe való próbálkozás előtt, nem ártana olvasgatni a témában, mert a mai anyajelöltek borzalom milyen tudatlanok!

2018. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutat?
2018. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vizes folyás semmit nem jelent, de a többi sem. Csinálj tesztet és kiderül.
2018. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha holnapig nem lesz semmi akkor reggel csinálok egy tesztet minden képpen
2018. ápr. 16. 10:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem 100 évvel ezelőtt is sok tudatlan nő volt és nem is tudtak utánna olvasni, csak most itt az internet lehetőség és sokan akik régóta próbálkoznak a baba csinalással itt keresnek "vigaszt" hogy olvassák a többi anyuka tapasztalatait (én is igazából ezt teszem..hiába olvasok utánna, ahány weboldal annyi félét írnak, ha viszont tapasztalatot írnak avval többet megtudok pl amiket leírtam googliba rá keresve egy az egyben a terhesség tünetei, viszont most már az itt olvasott válaszok után csak arra gondolok hogy simán késik megint) :)
2018. ápr. 16. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden mensi előtt vizes folyásom volt. Amikor teherbe estem, teljesen száraz voltam.
2018. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem hogy van olyan weboldal, ahol nem várt napján a gyakori pisilést meg a roham evészetet terhességi tünetnek tudják be. Te is tudatlan vagy, csak szépíteni akartad.

Biztosan a fehér folyásról sem tudtad hogy az nem terhesség függő, és nyilván a szerepet sem tudod, mivel szerinted az is jel.


Tényleg elszomorító a tudás hiánya, és az is hogy ilyen alapismeretek hiányában vállalnak gyereket egyesek.

2018. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ezen múlik hogy milyen szülő fog válni később az emberből, a terhesség végül is nagyon ember függő ki milyen tüneteket produkál, az alapokkal én is tisztában vagyok csak mégis kíváncsi voltam ki mit mond, és itt nem volt szó a gyakori vizelésről ..de mondhatok én akármit úgyis lesz valaki rosszmájú aki minden kép belém akar kötni.
2018. ápr. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!