Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37 évesen harmadik babát...

37 évesen harmadik babát szeretnénk. A peteérést mindig érzem, jókor, többször voltunk együtt. Tüneteim vannak, lentebb kifejteni, de megjött, igaz 2 napig teszt meg. Volt valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés

#hányinger #negatív teszt #Menstruáció 2 napig #mellek változása
2018. ápr. 16. 07:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Akkor kifejteném. Március 20.- ám volt a menstruációm.A peteérés én,amit eléggé megértek hókózi görcsöl és során márc.31-01 körül volt,ebben az ovulációs kalkulátor is megerösített.Korábban nem néztem soha.

37 éves vagyok,van két gyermekem.

Szeretnék még egy babát,ezt most döntöttük el,épp a peteérés napján,mint utólag visszanéztem.Azt tudni kell nem szedek fogamzásgátlót,nem iszunk,dohányzunk.

Utána másfél napig fájdogalt a hasam.Rá pár napra megszédültem.

Egy hétre rá rántott gombát ettem,ami egy az egybe kijótt,itt vált gyanússá.Aztán megfigyeltem,hogy a mellem érezte igen megvastagodott és a bimbóim mellett kis fehér pöttyök jelentek meg.

A szagoktól rosszul leszek a férjem illatát meg követem mint a vadászkutya...

Aztán három nappal nemvát előtt wc papír ön piros folt,de aznap nem jött meg.Másnap azt hittem megjött rendesen,de csak olyan intenzitással jött mint rendesen a 4. Napon.

Azt tudni kell hogy pontosan 26-28 napra mindig rendesen első két nap nagyon erősen,aztán kissé kevesebb de erősen vérzékenység aztán enyhül.Olyan 5-6 napig.

A 28. Napon ezért 25 össze érzékenysége x épül teszt negatív.

Tudom lehet beszélni,de két terhesség után hülyének érzem magam mert ezt nem lehet produkálni ennyi mindent, ráadásul az összes tünetek fenn maradt annak ellenére hogy megjött.

Hormonális probléma nem gondolom,mert miért pont most mikor babát szeretnénk, ráadásul nem görcsöltünk rá rá csak eldöntöttük ott és akkor...Szerelemből...

2018. ápr. 16. 07:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek tünetnek iszonyú koraiak....el sem kezdődött a beágyazódás amikor érezted ezt a sokmindent. A ciklus 2. felében sok dolog történik amire nem figyelnénk fel ha nem épp babát tervezünk, illetve felnagyítva erzel most mindent.
2018. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik: 38 évesen már csinálhat a ciklus fura dolgokat, rövidebb menzesz, stb.
2018. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37 bocsi
2018. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 2,5 hónappal a 37.szülinapom szültem a 3. gyerekemet.

Amikor elterveztük, hogy legyen, onnantól nem szedtem fog.gátlót. Inni nem iszunk, de mindketten dohányoztunk. Fogalmam sincs, mikor volt ovum, vagy akármim: egyszercsak nem jött meg. Vártam 1 hetet, teszteltem, és kiderült, hogy pozitív. Tünetek általában a kimaradt menzesz után jelentkeznek, de ezt két terhesség után azért illene már tudni.

Nem kéne görcsölni a témán: ennyi.

2018. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazság szerint pont ezért tudom mert két terhességen túl vagyok ,hogy ezek milyen tünetek,valamint mindkettő gyermekeknél elég hamar produkáltak öket.

Valamint nem görcsöltem rá,pont azért volt furcsa,hogy talán ilyen hamar össze is jött érzésem lett.

Biztos csak a testem szórakozik de ha nem tudnám milyen terhesnek lenni el is hinném.

Szívesen veszek minden hozzászólást.

Köszönöm

2018. ápr. 16. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha jól értettem akkor neked megjött.A teszt negatív. Mi a kérdés? Azért nem vagy már 16 éves kislány,hogy ehhez itt kérsz segítséget. Amúgy pedig pontosan ez a rágörcsölès.Te úgy gondolod,hogy nem de amióta kimondtàtok,hogy jöhet a baba azóta magadat figyeled.
2018. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!