Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo-tól kezdve antibiotikum?

7. dpo-tól kezdve antibiotikum?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


7. dpon vagyok és sajnos antibiotikumot kellene szednem, fogászati probléma miatt. Nagyon jól alakult ez a hónap peteérés, hővel, mindennel együtt.(mert amúgy nem olyan egyszerű a helyzet) Mai nap volt egy kevés, halvány rózsaszín folyásom, mely talán lehetett beágyazódástól is.

Volt már valaki hasonló helyzetben? 5 napig kellene szednem, de kicsit be vagyok tojva.:( A doki csak annyit mondott erre, hogy szedje!

Természetesen egyáltalán nem biztos, hogy baba van a dologban, de mi van ha mégis? Ilyenkor lehet baj belőle? Nagyon köszönöm!



2018. ápr. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lombiknal leszivas után is adnak antibiotikumot, szerintem nem lehet baj abból, hogy szedned kell.


Drukkolok

2018. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég korai a dolog, így a 7. dpo-n, csak mi van, ha éppen ez miatt nem megy végbe a beágy. Kicsit lehet túlpörgöm, elnézést :( Írtam a dokimnak is, meglátom mit mond. Nagyon köszönöm, hogy írtál!
2018. ápr. 16. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ami meg eszembe jutott, hogy nekem azt mondta sz orvos, hogy lázat csillapítani gyulladást mulasztási kell! Ha kicsit beteg vagy meg jó is lehet (nálam nátha kapcsán került szoba), mert gyengébb immunrenfszerrel jobban meg tud tapadni. Persze lehet csak vigasztalt, de nekem jól esett :)
2018. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött a mensesem, de nagyon köszönöm, hogy segítettél! :)
2018. ápr. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!