Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 44 naponta jön meg nekem...

44 naponta jön meg nekem általában, és ma vagyok a felénél. Babával próbálkozunk de még nem sikerült. Peteérésem érezhetem?

Figyelt kérdés
3 órája erős menszesz szerű fájdalmat érzek az alhasamba reménykedem hogy a peteérést érzem.

2018. ápr. 16. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
40-50 napos ciklusoknál éreztem és segített még a termékeny nyák megjelenése is.Ruházz be valami olcsóbb ovutesztbe(ha nem sikerül ebben a ciklusban a baba) és egy hónapot tesztelj végig ,hogy lásd mikor mit érzel és hogy mikor ovulálsz nagy vonalakban az sokat segíthet.
2018. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, azt ilyen esetben inkább a 28-30. nap körülre kéne belőni. Miért nem használsz LH tesztet? Egyszerűbb lenne.
2018. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

28 napos ciklusnál érvényes csak a "félidő". amúgy peteérés ciklushossz mínusz 13-14. nap környékén van. tehát neked úgy a 30. nap tájékán.


ha a felénél próbálkoztatok, akkor az még nagyon messze van a jótól.

2018. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú ciklusban az sem biztos hogy van p.é!
2018. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es első vagyok.

36-55 napig voltak a ciklusaim és mindenki azt mondta,lehetetlen hogy legyen pém..38.dik napon fogant a lányom aki ma már fél éves.Nem az egyetlen vagyok aki így esett teherbe.Érdemes utána járni ez tény, mert mi is egy évig próbálkoztunk.Meg ha valakinek olyan mint az enyém is volt érdemes ovutesztelni, mert ilyen ciklusoknál semmi sem biztos, hogy úgy működik ahogy a 28 nap körül menstruálóknál.

2018. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!