Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogkrémes terhességi teszt...

A fogkrémes terhességi teszt tévedhet?

Figyelt kérdés

viccből kipróbáltam és habzani kezdett.

Kicsit megijedtem, utána vízzel is megcsináltam és akkor is habzott. Ezt nem értem..



2018. ápr. 17. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Inkább kérdezd meg Crystal jósnőt ő biztosat tud neked mondani.
2018. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Te is terhes vagy és a csap/üveg is amiből a vizet engedted csak ez lehet a megoldás.
2018. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehetnek ennyire pofátlanok az emberek, egyszerű kérdés volt, amire a válasz egyszerűen igen vagy nem.
2018. ápr. 17. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

A fogkremes teszt nem "tévedhet", hanem téved-fals-hamis-talmi-megtevesztő-helytelen-valotlan.

Igazi terhességi teszttel probalkozz.

2018. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan kérdező... szerintem ki a franc venne terhességi tesztet, ha a fogkrém is megmondja a tutit??

Nyilván azért habzott a víztől, mert nem akkor habzik csak, ha terhes valaki. Könyörgöm, ne legyél már ostoba.

2018. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
😂 😂 😂
2018. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehetsz ennyire ostoba? Komolyan elhiszed, hogy fogkrém kimutatja a terhességet? Szomorú hogy ennyire buta emberek vannak köztünk.
2018. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
De mi az, hogy fogkrémes teszt? Mit kell csinálni a fogkrémmel?
2018. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Belekeverte a vizeletet egy adag fogkrembe, ami habzott, ez pedig azt jelenti, hogy terhes. Ha n habzott volna, nem terhes.

Ahogy írtam a röhögogorcs fogott el..

2018. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
„A fogkrém felpezsgését a vizeletben lévő sav és a fogkrémben lévő kalcium kölcsönhatása okozza, ami szén-dioxidot hoz létre. Minél savasabb a vizelet, annál erőteljesebb a pezsgés, tehát teljesen mindegy, hogy terhes-e a hölgy vagy sem” - magyarázta Stuart Gale. ezaz oka semmi több :)
2018. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!