Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszt a...

Melyik terhességi teszt a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Több félét is kipróbáltam már, de volt hogy belefutottam olyanba ami fals eredményt mutatott. Nektek melyik vált be a legjobban?
2018. ápr. 18. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Márkát nem fogok tudni neked mondani, én mindig patikában vettem, vizeletsugarasat kértem, és amit adott a patikus, olyat vettem, vagy választottam a felkínáltak közül. És mindig csak akkor teszteltem, ha kèsett.


Pontosan hogy lett fals a teszt? Mikor teszteltél?

“Fals” eredményt tud okozni, ha túl korán tesztel az ember, pozitív, aztán megjön, vagyis kémiai terhessége volt. Ez nem a teszt hibája.

2018. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a fals eredményt, hogy inszemináció után a vérvételi napon reggel teszteltem egyet kíváncsiságból. A 25-ös teszt full negatív lett, úgy hogy aznap a vérvételen 98 volt a hcg. Sajnos a terhesség nem maradt meg. Egy korábbi inszemnél viszont halvány pozi volt a teszt, pedig a vérvétel szerint még csak el sem indult semmi sem. Talán 5 körüli volt akkor a hcg-m. Most másik intézménybe járok, és ott inszem után nincs vérvétel, hanem otthon kell tesztelni. Ezek után nem tudom, hogy mit érdemes venni..
2018. ápr. 18. 20:30
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, és inszem után mindig a 17.dpo napon tesztelek. Spontán ciklusban pedig a nemvárt után 3 nappal.
2018. ápr. 18. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én dm-ben vettem x-epil tesztet. 2 db-os. Engem sosem csapott be. Az elsőnél a 14. Dpo-n pozi volt a 2.-nál a 16. Dpo-n. Mikor nem volt baba akkor teljesen negatív volt. Szóval szerintem megbízható.
2018. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!