Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lennék?

Szerintetek terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 évig szedtem fogamzásgátlót, de egy orvosi hiba miatt ápr. 8.-án már nem tudtam elkezdeni az új hónapot. Azóta megszakítással vagyunk együtt(tudom, nem védekezési mód, de nem lenne gond ha becsúszna)

Március 27. volt az utolsó mensi első napja, kb. 30 napos ciklusaim vannak, ezzel számolva ha minden igaz 2-3 napja volt a beágyazódási fázis.

Nos, a kérdésem:

Gyenge mensi szerű görcseim vannak, szúrkál a hasam 2 napja mint a vadbarom és most megjelent valami szagtalan halványsárga folyás is. Hányinger néha elkap, hőm 37-37.5 között van. Szerintetek már rögtön az első hónapban teherbe estem volna, vagy csak a hormonok szórakoznak, hogy nem szedem a gyógyszert?



2018. ápr. 19. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Még nem érezhetnél menzesz szerű fájdalmat ilyenkor, hányingered meg főleg nem lehet még a gyerek miatt, illetve a folyás nem terhes tünet! A sárga folyás rendellenes, jó ha tudod.

Ezekre alapozva ez nem terhesség.

2018. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mensiszerű görcs lehet ugyanúgy terhestünet, mint premens. A sárga folyás nem terhestünet, a hányinger az igen, de nem ilyenkor még. Ráadásul megszakítással védekeztél, tehát minimális spermium kerülhetett beléd, ha egyáltalán. Összegezve a fentieket, nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél.
2018. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!