Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany teszt is pozitivat...

Halvany teszt is pozitivat jelent?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted halvány teszt mint jelent?


Tisztában vagy vele hogy a második csík miért jelenik meg ha megjelenik?

Segítek.


Azért jelenik meg a második csík, mert a szervezetedben jelen van az a hormon ami csak a terhes nőkben van. Ha található ez a hormon benned, akkor a teszten ezt a második csík jelzi. Ha nincs benned ez a terhes hormon, akkor a teszt egy csíkos lesz. Minél nagyobb koncentrációban van jelen a pisiben ez a hormon, annál erősebb a csík.


Ennek tudatában szerinted a halvány csík is terhességet jelent?

2018. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha 2 csík van akkor az 2 csík és pozitív, az mind1,hogy halványabb a második csík...az ovuteszt az ahol nem mind1

gratulálok!

2018. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen en tudom csak azert tettem fel mert az orvosom szerint nem az !! 4db csinaltam mind halvany es az orvos azt mondta hogy ez egyaltalan nem terhesseg csak akkor ha mind a 2csik eros
2018. ápr. 20. 09:38
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor jo hulye az orvos!
2018. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mar sirogorca kerget.. ,:/ ugyeleten meghazutoltak hogy en tuti nem csinaltam pozi tesztet. Most a masik nogyogyasz szerint ez nem jelent pozitivat..
2018. ápr. 20. 10:00
 6/21 A kérdező kommentje:
Elmennek magan orvoshoz de felek hogy o is ilyen bunko lesz es azt mondja hogy nem terhesseg a halvany pozitv.. :/
2018. ápr. 20. 10:02
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Keress másik orvost.


Halvány nem azt jelenti? Ééérdekes, a nagyon halvány tesztem eredménye éppen itt tízóraizik előttem, de biztos csak begolyóztam és hallucinálom az elmúlt majd'3 évet...

2018. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna,hogy megjöjjön?
2018. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Aprilis5
2018. ápr. 20. 10:36
 10/21 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a teszteket? Mikor voltál orvosnál?

Van panaszod?

2018. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!