Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete 2 napja voltam együtt...

2 hete 2 napja voltam együtt párommal A tesz már valós eredményt mutat? Ma reggel sajnos negatIvat teszteltem. Nem tudom mikor kell meg jönnie a nemvártnak mindig változó .

Figyelt kérdés
Teszt

2018. ápr. 22. 08:40
 1/7 anonim válasza:
Én márc 19.én voltam együtt párommal. Ápr 8-9.-én azaz 3 hét múlva kicsit halványan de azért jól láthatóan poz. lett. Ha gondolod várj pár napot még. Ha addig se jön meg tesztelj megint. Lehet korai volt.
2018. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez megnyugtat.

Mert úgy erzem terhes vagyok melyen legbelül de felek csak bekepzelem,mert nagyon szeretném . Idén leszek 31eves

Kicsit fáj a mellen

Derekam is de nagyon nem vészes.

Folyton éhes vagyok . De ezeket bármi másnak is be tudhatom talán csak meg akar jonni .:/

De eskü úgy érzem nem fog .

2018. ápr. 22. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mikor kell megjönnie, mert változó akkor ha babát akartok előbb tisztázni kellene melyik ciklusba mikor van a legtöbb esélyetek.Tehát, hogy mikor ovulálsz.

Ha 2 hét 2 napja szexeltetek utoljára akkor kimutatná a teszt,legalább egy halovány csíkocska már lenne.

2018. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon halvány szellemcsíkot mintha látnék de annyira szellemcsík hogyha lefényképezem sem látszik

félek hogy csak én képzelem oda

2018. ápr. 22. 15:52
 5/7 anonim válasza:
Kérdezd meg párod. Ha pedig ott van pár nap múlva erősebb lesz :)
2018. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Holnap újra tesztelek :D nem bírom megállni

Szerintem minden nap tesztelek míg meg nem jön vagy nem látok egy erős második csíkot :)

2018. ápr. 22. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött a nemvárt :(
2018. ápr. 23. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!