Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas vérnyomás lehet terhessé...

Magas vérnyomás lehet terhességi tünet? Negatív teszt mégis biztos volt benne hogy terhes valaki?

Figyelt kérdés

Harmadik babát szeretnénk.

Március 19.menstruáltam rendesen utoljára. Utánna egy, másfél hétel elkezdtem szédülni és reggeli kávét kihányni.

Fájt a fejem,a mellem érezte megváltozott erősebb lett és a bimbóim mellett fehér pöttyök jelentek meg.

A hasam szúrkált,már megörültem hogy talán össze is jött.

Aztán április 13.án két napig megjött.

Nem volt annyira erős mint máskor,de azért volt . Aztán elmúlt.

Csináltam tesztet,amin egy halvány fehér csík látszott.

Elmentem a házi orvos hoz,mert nagyon szédülök továbbra is, valamint minden tünet erősebb lett

Csináltatott vérvételt és Ekgt,valamint vizelet vizsgálatotperszebhcg T nem nézetett.

A rendelőben nagyon magas vérnyomást mértek.

Mivel jeleztem hogy lehet terhesség írt dopegytet.

Minden eredményem kitűnő lett a vasam lett kevesebb.

Mivel a vérnyomásom egekbe,a gyógyszert szednem kell.

Azt szeretném kérdezni,hogy volt e valaki,akinél hasonló tünetek jelentek meg.

Ha nem jött volna meg, akkor biztosan tudtam volna terhesség .A tesztben nem bízom,lányoknál is soká mutatta ki.

Amellett gondolom nem erősödtek volna a tünetek.

Kérem írjatok tapasztalatokat köszönöm


2018. ápr. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán ezt kérdezem,mert azt remélem orvos megállapítja,hogy igen vagy nem,hanem hogy másnál jelentkezett e magas vérnyomás terhesség elején.
2018. ápr. 22. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem terhestünet. Sőt, nekem alacsonyabb is volt terhesen. Sok dolgot össze szoktak hozni terhességgel ("hirtelen megfájdult a fejem", "zsibbadt a combom na 20 percig", "piciket böfögök" - nem vicc, ezeket itt olvastam!) de a lista most bővült a magas vérnyomással.
2018. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most az 5.héttől pont hogy alacsonyabb a vérnyomásom.

A magas vérnyomásod okozza ezeket a tüneteket. Kardiológiára kellene menni, főleg ha terhességet tervezel. Előtte be kell állítani. És addig is kerüld a sós étkezést.

2018. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!