Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetes terhes vagyok vagy,...

Egy hetes terhes vagyok vagy, hogy számoljuk?

Figyelt kérdés
Ha egy hete volt beültetésem (5 naposakat kaptam vissza) és sikerült akkor egy hetes terhes vagyok? Vagy ezt a leszívástól számoljuk? :)

2018. ápr. 22. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Akkor kb. 4 hetes vagy. Egy hetes terhesség nincs, mert az utolsó menstruációtól számítják a terhességet.
2018. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó menzesz első napjától kell számolni, a megtermékenyítés módjától függetlenül.
2018. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lombiknal attol a naptol kellett szanolni, amelyik nap elkezdtem szurni a menopurt. Februar 25 volt ugyan az utolso menstruaciom elso napja, de marcius 2-an kezdtem a stimluaciot, igy mindig azt kellett mondanom, a kiskonyvbe is az keeult be.

Kerdezd meg a dokidat, vagy majd magatol o is mondja hogy ez esetben hogy lesz.

2018. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt nem tudtam :) utolsó oké majd megkérdel, ha megyek vérre :)
2018. ápr. 23. 07:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Sok sikert! :)
2018. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!