Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes negatív...

Nikiofficial97 kérdése:

Lehetek e terhes negatív terhességi teszt ellenére is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) március 20-24-ig volt meg utoljára, most kellett volna megjönnie 21.-én,1 hete görcsölget a hasam, és olyan meg fog jönni érzésem van, de semmi. Tesztet is csináltam, de negatív lett... Vagy esetleg lehet, hogy ez már pszichés nálam?Tavaly pont ugyan ilyenkor estem teherbe, ami vetéléssel végződött, és esetleg rástresszelek, hogy most is ugyan így fogok járni és ezért nem jön meg. Mit gondoltok?


Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot mindenkinek! :)


2018. ápr. 23. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok rá az esély késésnél negatív teszttel.
2018. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2018. ápr. 23. 10:03
 3/4 anonim válasza:

Szia,

mi újság azóta veled?

Egy cipőben járunk, március 22-én volt meg utoljára, április 20-ra nem vártam. Tesztet csináltam,de negatív.

Tavaly pont ugyan ilyenkor estem teherbe,de sajnos elment...

Mész dokihoz valamikor? Én jövő héten... :(

2018. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia :) Csináltam azóta még egyet, de sajnos az is negatív :( Már nem reménykedek, mert igazából azon kívűl, hogy nem jött meg, nincsenek tüneteim, tavaly ilyenkor pedig már bőven voltak. Jövőhéten viszont muszáj leszek elmennék dokihoz, mert a menzeszem még mindig nincs, de görcsölök, szóval valami csak van...
2018. ápr. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!