Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csak 1 napig érzi az...

Aki csak 1 napig érzi az ovulációs fájdalmat, tapasztalat? Aznap, másnap már meg is reped?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi (nyilván pontosat csak az tud írni aki uh-val követi vagy hőmérőzéssel)


Nekem úgy szokott lenni h délután elkezd fájni, szúrni, estig egyre jobban, aztán általában átvált egy elég erős fájdalomra/nyomásra (gondolom én h akkor repedhet meg a tüsző és a folyadék miatt érzem ami irritálja)


Amikor érzem a fájdalmat full erős szokott lenni az LH Teszt, másnapra már negatív.

Szóval az első negatív nap nekem az 1 dpo, legalábbis én így számolom, gondolván h késő este, hajnalban megtörtént a tüszőrepedés. :)



2018. ápr. 25. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ébredés után kezdődik és valamikor délután már el is múlik de nekem alhasi görcsölés, úgyhogy nem az a klasszikus petefészek körüli fájdalom, ahogy sokan írják. Hőmérőzés alapján az ovuláció van előbb nekem, csak utána görcsölget a hasam. Neked valószínű nem, a negatív napra reped meg a tüsző, szóval neked szerintem a fájdalom utáni hajnalban.
2018. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz előtt 12,5 nappal annyira fáj kb egy óra hosszat, hogy sokszor gyógyszert kell bevennem, alhasi fájdalom és a végbél záró izmom is begörcsöl, fetrengeni tudnék. szerintem az a tüszőrepedés.
2018. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!