Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így terhesség jele a...

Lehet így terhesség jele a barnázás?

Figyelt kérdés
kb. másfél éve szedem ugyanazt a fogamzásgátlót, de nem azért, mert rendszeres szexuális életet élek, hanem mert menstruációs gondjaim voltak előtte, és ez megoldotta. na most, vasárnap lefeküdtem valakivel, és húzott gumit, de előtte kis időre úgy is betette, hogy nem volt rajta. nem csináltam ebből gondot, mivelhogy folyamatosan szedem a fogamzásgátlót, sosem maradt ki egy darab szem sem. azonban eszembe jutott, hogy az aktust megelőző pár napban hasmenésem volt (talán többször is), biztos, hogy volt legalább egy nap, amikor nem szívódott fel rendesen a tabletta. ez már esetleg bezavarhatott? azért is gyanakszok, mert két nap múlva kell megjönnie, és olvastam, hogy sok nőnek enyhe barna folyással kezdődik a menstruáció, de nekem ilyen még SOSEM volt, csak olvastam róla, de én még nem tapasztaltam. ma azonban igen, és az utóbbi napokban más szokatlan dolgokat is tapasztaltam, amiket nem szoktam. másképp görcsölt a hasam, nem úgy, ahogy szokott, mielőtt megjön, erős végtagfájdalom, fáradtság (ami rám nagyon nem jellemző), stb..lehetnek ezek terhesség jelei?

2018. ápr. 25. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet bármi. Az aktus után 2 héttel tesztelj. Amúgy a fogamzásgátló nem oldja meg a menstruációd gondokat. Kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel (megvonásos vérzés). Tehát ha abbahagyod, minden ugyanolyan rossz lesz, mint volt.
2018. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem ez volt a kerdes:D azért szedem, hogy ne legyenek nagyonnagyon eros fajdalmaim, meg ne hanyjak, meg hasonlók menszikor :/
2018. ápr. 25. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket mindenképpen endokrinológussal kellene kivizsgáltatni. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de fontosnak tartottam megemlíteni. Sok nőgyógyász írja fel ilyen panaszokra a fogamzásgátlót, és azt mondja a páciensnek, hogy beállítja a ciklust. Közben meg egyáltalán nem. Csak ezzel egyszerűbb letudni a problémát, mint rendesen kivizsgálni. És ezzel csakis a páciens jár rosszul.
2018. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerda van, azt vágod? Olvass utána a fogamzásnak, légyszi!
2018. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most vasárnap voltál pasival. Az az egy hete. Egy hét alatt nem hiszem hogy meg jelennének a terhesség jelei.
2018. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!