Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2pozitiv teszt labor vizelet...

2pozitiv teszt labor vizelet negatív. Ezt hogy?

Figyelt kérdés
egymas utan 2teszt is pozitiv, hetfon doki nem latott semmit, elkuldott labor vizeletre, az negativ lett. ugy tudom h a pozitiv teszt az nem teved, foleg egymas utan 2x.nem szeretnek gyereket,de jo lenne erteni, h ez igy h jott ossze.orvoshoz csak masfel het mulva tudok menni. elore is koszi
2018. ápr. 26. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a hcg?
2018. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem vérvételre küldött. Egyértelmű pozitív volt a teszted vagy nagyon halvány csík volt rajta? Az, hogy az orvos nem látott semmit, nem zárja ki a terhességet, nagyon fiatal terhességkor semmi se látszik, max a méhnyálkahártya vastagsága ami nem mindegy, ha túl vékony lehet peteérés se volt, ha vastag, akkor lehet baba is akár. Mióta késik a menzeszed? Nem téved egy valóban pozitív teszt de az fontos, hogy az aktuális állapotot mutatja, sajnos megeshet, hogy valami elkezdődik de hamar meg is szakad, kémiai terhesség a neve. Egyébként túl érzékenyek egyes tesztek, a laborban is a negatív azt jelenti, hogy a HCG bizonyos határérték alatt van. Szerintem menj el HCG vérvételre, ha más nem valami magánlaborba, nálunk Synlab van, de pl Budapesten lehet választani is.
2018. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14napja kesik. az egyik tesztet szerdan csinaltam, ott halvany csik volt, a masikat penteken, ott mar erosebb volt.unnepek utan kerek egy masik vizsgalatot, hatha tobbet tudok meg.
2018. ápr. 26. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
uterus 38mm... endom 9,6, mondjuk ezeket sose ertettem
2018. ápr. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!