Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 dpo-n 36,6 ma a 13...

11-12 dpo-n 36,6 ma a 13 dpo-n reggel 36,9 a hőm? Lehet ebből még terhesség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnapi facelle teszt negatív.

Ma reggel csináltam egy kazettás netről rendelt tesztet és extra halványan, úgy h még fotózni sem lehet, látok rajta egy második csíkot. (eddig mindig full negatív volt, remélem most ez az 1 db nem száradási csíkos lett)


1-én van a nem várt napja.


Nektek volt ilyen h megemelkedett a hő majd mégis megjött?



2018. ápr. 28. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A hő sokszor csak a menstruáció első vagy többedik napján esik le, így ebből sajnos nem lehet következtetni. Szerintem amíg nem jön meg van esély. De a nemvárt napja elött nem tesztelnék. Ha nem jön meg vagy késik szerintem akkor tesztelj legközelebb.
2018. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És mitől lehetett a hőemelkedés?

Vagy ez normális másnál is így van?

2018. ápr. 28. 07:18
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el ezt a homerozos hlyeseget , mert becsavarodsz gyorsan!! Helyette szexeljetek amikor csak jol esik. Ez a titok, nem a tizedre mert hofokok..
2018. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Atya ég :D

Bárhol írtam is én olyat h nem akkor vagyunk együtt mikor jól esik?!

Egyáltalán nem is erről szólt a kérdést.

Aki nem tud a kérdésre válaszolni, vagy tapasztalatokat leírni az menjen máshova kommentelni..

2018. ápr. 28. 08:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: a mensi napján esik le a hő. Ergo lehet még 3 napig is magas, egyszer csak megjön és aznap már nem lesz magas. Szóval ez a hőmérőzés nem jó terhesség "megállapítására".
2018. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mensiig emelkedik a hő, aztán amikor megjön/utána pár nappal leesik a hő (ez mindenkinél változó).
2018. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom törölve lett annak a "valakinek" a kommentje.


Amúgy köszönöm szépen a válaszokat :)

Csak nem értettem h miért/mitől ugrott fel-le-majd ismét fel a hő... Még kezdő vagyok :D

2018. ápr. 28. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nőgyógyász kérte a hőmérőzést, igenis hasznos és működik.

Mondjuk én még mellette LH tesztelek, a kettő együtt pedig tökéletes.

Az LH teszt mutatja az ovut, a hőmérséklet pedig hogy tényleg megtörtént e.

Ovu után mindenkinek felmegy a hője, nincs kivétel.

Az, hogy mennyire, egyéni.

Nekem volt 37 is.

Az, hogy van e baba, ebből csak később tudod meg, mivel ahogy írták, a mensi előtt, vagy első napján esik csak le, tehát addig ugyanolyan magas babával, mint nélküle.

És a tünetek is ugyanazok.. (sajnos.. )

A szuper érzékeny tesztek már mutathatnak valamit.

A 10-esek.

Nekem személy szerint a hőmérőzésből derült ki múlt hónapban, hogy az LH , vagyis a repesztő hormon próbálkozott, pozi LH teszt, de végül nem repedt meg és ciszta lett belőle. A hőm nem ment fel. Én ajánlom mindenkinek, nekem eddig bejött, tudom, hogy mi történik a testemben. Ha segítség kell írj, én is most ebben vagyok jó néhány hónapja.

Sok sikert!

2018. ápr. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!