Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön össze a baba! Mi...

Jutttka kérdése:

Nem jön össze a baba! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az első terhességem 2 év után jött össze. Voltam átfújáson,azt mondta az orvos minden oké velem. De akkor is sokáig kellett várnom a fiamra. Eltelt 9 év a szülés óta. Most ismét szeretnék babát,de 2016 december óta nem sikerűl. Van miómám ami az előző terhességem alatt alakult ki. Az orvosom azt mondja ez nem akadály.Szerintetek

ha az első gyerek nehezen jött össze a második is nehezen fog?? Mérem a hőmet hónapok óta,Én megteszek mindent,vitamint szedek mégsem sikerűl. Lehet hogy már nem is lehetek terhes?


2018. máj. 1. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Az avivatornarol (hormontorna) hallottal? Feher lisztet, feher cukrot, adalekanyagos eteleket fogyasztasz?
2018. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hormonsor? IR? Peteérés követés? Spermavizsgálat? Méhtükrözés? Stb...
2018. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Azt kérdezed hogy nehezen fog-e összejönni a 2. gyerek, miközben írod hogy másfél éve nem jön.......a válasz ezek szerint IGEN, nehezen.

Millió ok lehet, teljes kivizsgáláson is voltál?

2018. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Benjetek el beültetésre. Barátnőmnek ugyanez volt első gyerek 1 év után. Második két év után se... második beültetése sikerült, nemrég szült. Amúgy makk egészségesek olyan vajok se voltak mint neked. Mégse jött össze természetesen..
2018. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első gyerek végül hogy jött össze? Szedtél gyógyszert, vitamint? Vagy mi segített?
2018. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szedtem vitamint. Lifepack volt a neve. Most ismét reménykedem,mert ovu után a 12-dik napon vagyok. Mindig ezen a napon jön meg. De ma reggel is 36.9 volt a hőm.,és még nem jött meg.
2018. máj. 3. 17:38
 7/9 A kérdező kommentje:
2018. máj. 3. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép görbe! Azóta megjött vagy csináltál tesztet?
2018. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!😢
2018. máj. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!