Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Később menjek így orvoshoz is?

Később menjek így orvoshoz is?

Figyelt kérdés

15 napja késik a menzeszem. 4 hónapig fog.gátlót szedtem,mikor abbahagytam megjött rendesen,azóta késik. Pénteken csináltam 2 tesztet ami halvány 2 csíkos lett,de egyértelmű minden 2.


Ma reggel újra teszteltem ami már sokkal erősebb de még mindíg halványabb a 2.csíkhoz képest.


Lényegében: 12 nap késésnél volt nagyon halvány a tesztem. Később lehetett peteérésem,vagy csak a hcg-m termelődött később?


Elvileg már lassan mehetnék orvoshoz (és már alig bírom kivárni),de így el se induljak vagy 2-3 hétig igaz?


2018. máj. 1. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Én is foggátló után vagyok, első ciklus 27 napos, aztán 35, most figyeltem ovuteszttel, 22. napon volt ovum megint, úgyhogy ha összejött, akkor nekem az a tervem, hogy mensi szerint 8 hetesen megyek először, akkor lesz 7 hetes a baba így... én úgy gondolom, hogy pozitív teszttől minimum 2 hétre érdemes menni, előtte nem biztos, hogy lesz még szívhang, aztán csak futsz egy plusz kört.
2018. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oszinten, en nem mennek ebben az esetben hamar, ha nem lenne panaszom. A halvany pozitiv teszttol szamitva varnek ket hetet legalabb es akkor mennek az elso ultrahangra.

Vagyis nem csak felteteles modban irom, mert velem is hasonloan volt legutobb es igy is tettem. En erzem a oeteerest, altalaban kozrpidoben van, de legutobb csuszott, kesobb volt. Igy eleve szamitottam a “kesesre” baba nelkul is, amikor mar az ovulaciohoz kepest is kesett, akkor teszteltem csak.

Orvoshoz is az ovulaciohoz viszonyitva kesobb mentem, akkor mar ovu szerint is 6 hetes 3 napos voltam es volt embrio, szivhang.


Nekem mar volt vetelesem, de igy is inkabb vartam “tutelmesen” a lehetosegekhez kepest.

Szerintem az nagyon frusztralo, ha elmesz, vagy nem lat meg sehol semmit, vagy jo esetben petezsakot uresen. Akkor minimum ket hetet, de akar 3-4 hetet is varhatsz pluszban az ujabb ultrahangra, hogy valoban lesz-e embrio. (Orvostol fugg, hogy mikorra hivnak vissza.)

Szoval en inkabb turelemre intenelek, jobb most egy-masfel het varakozas pluszban, mint utana ketsegek kozott minimum ketto...


Nyilvan ha verzel, gorcsolsz erosen, akkor egybol ugyelet, azzal nem szabad varni.

2018. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 2. válaszolóval. A pozitív teszt után 2 héttel menj legkorábban. Az első két terhességemnél még így sem volt szívhang és pokoli rossz volt a bizonytalanság a következő UH-ig. A harmadiknál már inkább kivártam a 3 hetet a teszt után. (pedig nekem is az első terhesség vetéléssel végződött és aggódtam rendesen)

Sokkal jobb volt így, hogy volt szívhang rögtön. :)

2018. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát korábban negatív volt a teszt? Várj akkor 2-3 hetet. Most még úgy se látszana embrió.
2018. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen negatív. 3 nap késésnél és 9 nap késésnèl is az volt. Majd a 12.nap újra teszteltem és az lett halvány.
2018. máj. 1. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!