Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez az őrület a lombik körül?

Mi ez az őrület a lombik körül?

Figyelt kérdés
...hogy ennyi 35 feletti egyedülálló nő akar lombikkal, IVF-fel gyermeket, mert másképp nem jön össze..

2018. máj. 3. 18:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Max úgy érzik rohan az idő és nem akarnak kifutni így előbb bevállalják a lombikot.

39 évesen szültem előtte 2 évig próbálkoztunk, nekem is átfutott sokszor az agyamon, hogy talán hamarabb lenne ha..

2018. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sajnos a azt látom ,hogy valaki kétségbeesésből, tele utálattal a másik nem felé akar nőként áldott(!) állapotba kerülni, ami egy ajándéka a szerelemnek. Mi ez, ha nem őrület?
2018. máj. 3. 18:21
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos beleverték, belenevelték a legtöbb nőbe, hogy igenis akarniuk kell gyereket, még akkor is, ha valójában nem akarnak. Mert gyerek nélkül nem értékes az életed. Ezért van, hogy sok nő sajnos semmit nem tud felmutatni a gyereken kívül. De ez már más történet.
2018. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Itt most én arra gondolok, hogy vannak karrierjükben jó nők, akik társkapcsolatban nem jók. (Csalódtak, nem akarnak férfit.) S mégis akarnak gyereket. Ez nem normális. A gyerek egy idegroncs anyának a szeretetéhségét fogja jobb esetben enyhíteni, de apaképe nem sok lesz -apja nem lesz. Ez a sokat kárhoztatott csonka családot erősíti. Egy feminista propaganda állhat a háttérben, ami a férfi nélküli életnek már erre a nonszensz fokára is elért. S akkor még csodálkozunk ,hogy a férfiak sem akarnak már gyereket!
2018. máj. 3. 18:48
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem törôdj a sajàt dolgodal. Nem tudhatod, hogy mièrt akar gyereket, mit jelent neki egy gyerek. Neked fàj ez, ha egy idegen egyedülàlló nô gyereket akar? Mert akkor nagyon unatkozhatsz. Keress valami hobbyt.

(24 èves vagyok, van egy egy èves lànyom, mielôtt mèg azzal jössz, hogy rólam szól a kèrdès)

2018. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem, csak vannak páran, akik tervezik. Nem én, és nem akarok megbántani senkit. Csak mint jelenség elég ijesztő. Én meg babát várok.
2018. máj. 3. 18:56
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Hát tervezhetik, de akkor spóroljanak is, mert 4-500.000-be kerül egy ilyen lombikos kezelés és a siker még akkor sem garantált.
2018. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon idegesitoek az olyan emberek,amilyen te vagy
2018. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Meg kell tanulni helyesen írni. Ha meg idegesítelek, akkor ne vedd figyelembe a kérdést. Ez egy vélemény. Elmúlt hónapban, de években is találkoztam elkeseredett nőkkel, akik egyedül akartak gyereket. Őszintén szólva, én szomorúan tapasztaltam az egyiküknél, hogy sok frusztráció és gyűlölet mellett nyomatja a lombikot és ez már szinte bűn. Ez egy vélemény. A vélemény szabad. Ugye?
2018. máj. 3. 19:06
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Minden kötekedés nélkül, ti is elválhattok időközben, mint millióan teszik és akkor a te gyerekednek se lesz apa képe. A másik, ha anyagilag megengedheti, hogy gyereket vállaljon, idejébe is belefér, de alkalmas partnert nem talált, viszont kifuthat az időből, akkor teljesen érthető, hogy megpróbálja. Nem biztos, hogy ő frusztráltabb lesz, mint más anyuka, akinek hiába van férje, de lehet, hogy elhanyagolt stb.
2018. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!