Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos “ menzesz” utalhat...

2 napos “ menzesz” utalhat babára?

Figyelt kérdés
Sziasztok Alltalaban 4-5 napig tart erős gőrcsökkel. 2 napja majdnem egésznapos hanyingerem van mellette szedulok is. Viszont a teszt negatív. Lehet hogy azért van Ez Februárban volt egy korai vetélésem?
2018. máj. 4. 12:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Egy ‘mert ‘ szó kimaradt 😊
2018. máj. 4. 12:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés nem utal babára de ritkán előfordul, hogy van baba mellett gyenge vérzés. Alapból magam részéről akkor vártam nagyon gyenge menzeszt, ha nem volt ovulációm, ezt akkor tudtam, amíg hőmérőztem. (Már most nem tervezünk babát, óvszerrel védekezünk, évi pár alkalommal nagyon gyenge a menzeszem és ilyenkor is arra gondolok, hogy kimaradhatott a peteérés) Ez amúgy szintén nem utal bajra, van ilyen, ha nem rendszeres. Lehetnek ovuláció nélküli ciklusok és igen, friss vetélés is bekavarhat.
2018. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9. Ciklus napon volt pozitív az ovu teszt. Szóval ha az nem csal akkor volt ovum.
2018. máj. 4. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!