Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? (többi lent)

Miért nem jön meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Április 1-jen jött meg utoljára, 6-7 napos verzesem van altalaban. Sokszor nem jon meg pontosan, de most az átlagnál is tobbet késik(1hete).

Vashiany miatt késhet? (Regota nem szedtem a vas tablettát, és most 1-2 hete voltam vervetelen és azóta ujra szedem, mert nagyon alacsony a vasam)

Nekem ugye április 15. Korul volt peteeresem, de előtte 10-én és aztán 17-én volt 2 nagyobb vizsgam amire rastresszeltem (ez okozhatja e a késést?) ezen kívül most fogok érettségizni, de nem nagyon stresszelek, csak egy picit, ettol esetleg?

Valamint a lebojt kura pont menstruacio előtti héten bezavarhatott?

16/L

A baratommal mindig vigyazunk, viszont előfordult mar (április 24) hogy kezzel elegitettem ki, és olyan lett a keze, és papirzsepivel alaposan letorolte de kezet mem mosott. Ra 5-10 percre o is kezzel kielégített. Lehet baj ebbol? Nagyon félünk mind a ketten.



2018. máj. 6. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stressz okozza a késést. Sok nő örülne, ha ettől teherbe tudna esni.
2018. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet.

A stressz miatt is késhet,a koplalás miatt meg pláne.

2018. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ugye attol is késhet, hogy ezen stresszelek, nem?
2018. máj. 6. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Na ennyire féltek jobban kell vigyázni. Van gyógyszer és szedni kell nem figyelmetlenkedni. Én 18 éves vagyok és megszakítással "védekezünk", de ha baj lenne belőle sem lenne gond. Lenne hova mennünk. Párom idősebb. Sulit itthonról végzem úgyhogy mi ezért engedhetjük meg ezt magunknak.
2018. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mégis mennyi esélye van hogy terhes vagyok? Ha csak megtörölte a spermas kezet alaposan zsepivel
2018. máj. 6. 22:07
 6/13 anonim válasza:
100%

Ettől szinte lehetetlen, hogy teherbe ess. Ha megtörölte alaposan a kezét, nem kéne gondnak lennie.

Viszont a sok stressz, betegség, különböző gyógyszerek okozhatják a menstruáció késését. Nekem is volt, hogy késett 10 napot, egy szimpla megfázás és gyógyszerszedés miatt :)

De az a biztos, ha veszel egy, terhességi tesztet..

2018. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ja és amúgy sok sikert az érettségihez :D (utolsó voltam)
2018. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolsó! Ment a zöld kéz :)

De azért további válaszokat is várnék😥

2018. máj. 6. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Sperma a szabad levegőn szinte azonnal elpusztul. Ahhoz hogy teherbe ess olyan közeg kell amit a hüvelyed nyújt neki. Azt is csak akkor amikor épp peteérésed van és a nyákod is olyan ami kell a spermiumoknak.

Szoval szerintem ennyitől tuti nem vagy terhes. Ugyhogy ne idegeskedj.

De legközelebb inkabb vigyázzatok!

2018. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Segítsetek, rózsaszín folyás jelezheti hogy meg fog jönni?
2018. máj. 9. 19:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!