Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intimed terhességi teszt...

Intimed terhességi teszt vélemény? Te mivel teszteltél?

Figyelt kérdés

Van száradási csík ami becsaphat?


Ki melyik tesztet ajánlja ami tuti?


2018. máj. 6. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az X-epilt használom, egyszer sem csapott még be;) nincs száradási csík és olcsón belehet szerezni Rossmannba:)
2018. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én használtam az elmúlt 3 hétben 6 dbot semmi baj a teszttel,olcsó és jó :)
2018. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Facelle tesztet használtam, sose csapott be. Én száradási csíkot se láttam rajta sose de az igaz, hogy ha lejárt az ideje, én kidobtam. Negatív volt, ha nem voltam terhes és pozitív, mikor az voltam. Bár én nem teszteltem nemvárt előtt, mint itt sokan.
2018. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En netes tesztet hasznaltam. Valami 150ft volt. Tokeletesen mukodott. Hasznaltam facelle tesztet is. Nekem az sem volt soha hibas, szaradasi csikos semmi ilyesmi. X epil is jo
2018. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!