Vajon mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Kihagytam az első szem fog.gàtlót de pótoltam. (Csütörtöki maradt ki pènteken pótoltam) Előtte kètszer is együtt voltunk. Azóta picit be be görcsöl, "szúrkàl" a hasam ès barnàzok. (A barnàzàs se folyamatos) Ezt az egyszerre bevett kèt szem gyógyszer okozza vagy esetleg baba lesz a dologban? Volt valaki így? Meghallgatok hasonló törtèneteket.

2018. máj. 7. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetőségek végtelen sora...

Pár példa: A kihagyás miatt ovulációd lett és amiatt szurkál. De akár a párod farkincáján is keresheted az okot, mert egy csúnya fertőzés is okozhat ilyet nálad (n@la pedig semmit).

2018. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A barnázás nem terhességi tünet.

Szóval nem sikerült 12 órán belül pótolnod a kihagyott tabit?

2018. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerult. A masikkal egy időbe vettem be. (Akkor làttam hogy előző nap kimaradt) így 24óra telt el.
2018. máj. 7. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel azelőtt voltatok együtt pár napon belül,így tényleg nem kizárt a terhesség,de talán nem indult be a peteérésed.
2018. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Èv vège fele szeretnènk babàt úgyhogy nem lenne nagy gond ha az lenne a dologban. Csak fèlek ha az van benne ne àrtsak neki a gyógyszerrel. Vagy nehogy elveszítsem az miatt.
2018. máj. 7. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem árt a babának,ezek már nem olyan hormontartalmú tabletták,ne aggódj.
2018. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mintha olyasmit olvastam volna egyszer, hogy felesleges egyszerre kettőt bevenni... Nekem csak olyan volt, hogy mondjuk a hetediket hagytam ki, erre a tizedik napon barnáztam mondjuk két napig. Ilyen előfordult többszőr is. Baba nem lett belőle.

Nekem az első terhességi tüneteim a kimaradt vérzés és a 'hulla fáradtság' volt. De komolyan: ha nem a munkahelyemen voltam, akkor aludtam. Utána jött az, hogy 'farkas éhes vagyok, mindjárt belehalok', ettem két falatot, akkor meg már éhes sem voltam, nem is kívántam. Az ilyen szurkálás, meg görcs hetekkel később volt, mondjuk úgy a 8-9. héttől...

2018. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem a betegtàjèkoztatóban volt benne hogy pótolni kell.
2018. máj. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!