Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Ma csináltam egy terhességi...

Alexandra1102 kérdése:

. Ma csináltam egy terhességi tesztet az két csíkot mutatott igaz a második halvány volt. És estére mégis megjött a menzeszem most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kémiai terhesség volt.
2018. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kémiai terhesség, vagy nem. Sok nő tapasztal vérzést az első hetekben, és a terhesség zavartalanul halad tovább.

Nagyon kevés béta hcg van a szervezetedben, kb egy hét mire kiürül. Egy hét múlva csinálj még egy tesztet, ha kémiai volt akkor addigra elvileg negatív lesz.

2018. máj. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt, sajnos kémiai terhesség volt. 😣 De érdemes lenne felkeresni egy orvost ő többet és biztosabbat tudna mondani.
2018. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infokat. Másnapra már nem volt vérzés és a 2.teszt is kimutatta hogy terhes vagyok. Csak azt nem ertem hogy 2 hete jöttem haza 3 hónapig voltam távol a paromtol. Hogy lehetséges hogy ilyen hamar kimutatja a teszt?
2018. máj. 12. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
14 nap.. az tipikusan az a határ mikor már esetleg kimutatja a teszt is.
2018. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!