Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetek terhes?

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja nálunk volt a barátom és pettingeltünk kicsit. Mindketten meztelenek voltunk, de nem értek össze a nemi szerveink. Miután ő elélvezett, pihentünk egy 3/4 órát, és utána jöttem én. Viszont nem mosta meg azt a kezét, amivel a péniszéhez és/vagy az ondójához nyúlt. Nekem nem nyúlt fel a puncimba, csak a csiklómat simogatta.

Szerintetek? :/


Tudom, hogy erre alapból egy hatalmas NEM lenne a válsz, de ma szörnyű alhasi fájdalomra ébredtem és nagyon megijedtem. (Kedden kéne megjönnie.)


Előre is köszönöm azoknak, akik segítő választ tudnak írni!



2018. máj. 11. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lehetsz terhes.
2018. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:) Neeem ettől nem lehetsz terhes! nyugi!!
2018. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hatalmas NEM!

De nem ártana kicsit belemerülni a témába,mert katasztrofálisan tájékozatlan vagy.

Bátran lehet használni a google-t ,a Facebook-on kívül a "megtermékenyülés",terhességi tünetek megjelenése",stb. témakörben is.

2018. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :-)

Utolsó; szerintem eléggé tájékozott vagyok, de amikor jön egy ilyen szituáció, nem tudok józanul gondolkodni...

2018. máj. 11. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen egy tájékozott tini,akkor bele se merek gondolni,hogy milyen,ha egyáltalán semmit nem tud ebben a témában.
2018. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sperma levegon nem sokaig eletkepes, szoval ha megszárad elpusztul. Plusz nem véletlenul találta ki a termeszet hogy a peniszbol "kilovel" a sperma a huvelybe. Nagyon sok mindennek kell egyuttmukodnie hogy baba legyen, sokszor akkor sem sikerul ha peteereskor belédélveznek, így meg foleg nem :)
2018. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!