Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet napok óta pozitív...

Mitől lehet napok óta pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés

Vasárnap kell megjönnie.

Szerdán csináltam kíváncsiságból LH tesztet, ami azonnal pozitív is lett gondoltam késői peteérés, de utána csináltam reggel is, majd az nap délután illetve ma reggel is az összes pozitív lett. Szerdán csináltam hcg tesztet, ami negatív.


Mi okozhatja? Volt már valakivel ilyen?


2018. máj. 11. 14:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Lehet meg pozitiv foleg hogy csak vasarnap esedekes.

Amugy a predictor koran kimutatja

2018. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Holnap reggel csinálok hcg-t is.


De most olvastam, hogy PCO-ra is utalhat a több napon át tartó pozitív LH teszt.

Nem most használok ilyen tesztet először eddig mindig normálisan egy napig volt pozitív, most eléggé megijedtem :(

2018. máj. 11. 14:43
 3/32 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én is kiváncsi vagyok, ugyanis nekem meg középidőben 3 egymást követő napon pozitív volt az LH tesztem...állítólag ez nem igazán jellemző, főleg, hogy az erősségben sem volt számottevő különbség.
2018. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon érdekes... én nem "jóstesztelés" céljából csináltam, hanem csak úgy kíváncsiságból szoktam néha így találomra.


Ráadásul az a fura, hogy nekem nem középidő (az eddigi ovus tesztek mindig a 14-16. napon lettek pozitívak.

2018. máj. 11. 14:47
 5/32 anonim ***** válasza:
Most én is megijedtem :o ,nem tudtam, hogy PCO szindróma is lehet az oka... ma megyek dokihoz, rákérdezek.
2018. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kérlek írd meg mit mondott :/
2018. máj. 11. 14:55
 7/32 anonim ***** válasza:
Ok, majd megírom. De te középidőben is csináltál LH tesztet, meg most is a ciklus vége felé? Vagy csak most, random? Mert ha középidőben nem csináltál, akkor lehet simán késői peteérés. Most azt olvasom, hogy nem is olyan ritka az, hogy 3 napig pozitív...igaz én 4. napon már nem csináltam.
2018. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Szoktam középidőben de ebben a hónapban úgy terveztem, hogy nem csinálok semmiféle tesztet lesz, aminek lennie kell.


Tehát eddig 3 hónapja mindig csináltam kivéve ezt a hónapot most csak szerdától csinálom azaz ciklus 27. napjától :(


A három hónap tapasztalatai alapján mindig 14-16. napon volt peteérésem, menstruációm is egy nap ide oda tolódással de ugyan akkor jön meg.

2018. máj. 11. 15:18
 9/32 anonim ***** válasza:
Hmmm, akkor lehet megint egy hcg tesztet kellene csinálnod..??
2018. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Reggel mindenképp csinálok :)


Te miért mész dokihoz? :)

2018. máj. 11. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!