Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnál is vol? 11. Dpo-n...

Másnál is vol? 11. Dpo-n este, csináltam egy tesztet és mintha látnék rajta második csíkot.

Figyelt kérdés
Tudom menzi napjáig kéne várni legalább és reggeli pisiből, de már pár hónapja próbálkozunk és izgatott vagyok.

2018. máj. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább reggelig várhattál volna. Én teszteltem 12. dpon reggeli elsőből, de még az is nagyon halvány volt, nem olyan szép egyértelmű. De persze, mintha látnál valamit simán lehet pozitív is, csak ilyen korán nem első vizelettel mást nem lehet várni igazából. Drukkolok amúgy!
2018. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Volt ilyen tesztem negatív azon nem láttam akkor sem, amikor csináltam. Vastag mint a kontrol csík, csak alig látható.

2018. máj. 11. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Keped nincs?
2018. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De, pont most írtam ki új kérdésbe, de azért ide is belinkelem

[link]

2018. máj. 11. 22:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Élőben vastagabbnak látszik, de már belezavarodtam. Lehet nincs is baba csak odaképzelem a csíkot.
2018. máj. 11. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezen nem látok semmit. De pár nap múlva ismételj ha nem jön meg.

Szorítok!

2018. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!