Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhèten megyek dokihoz tud...

Jövőhèten megyek dokihoz tud màr akkor valamit mondani?

Figyelt kérdés
Írtam màr ki kèrdèst ezzel kapcsolatban. Multhèt csütörtökön elfelejtettem bevenni a fogamzàsgàtló első darabjàt. (Megvonàsos vèrzès utàn) 24 óra elteltèvel pótoltam. Előtte való ès utànnavaló hèten is voltunk együtt vèdekezès nèlkül. Multkor azt írtàk itt egy szem miatt nem lehet baba. Multhèt hètvègèn volt egy pici barnàzàsom. Azóta puffadok, alul szurkàl a hasam, fàj a derekam (bàr nem tudom ennek köze van e hozzà) ès pàr napja èrzèkenyebb a mellem, èg a bimbó. Tesztek negatívak eddig. Jövőhèt csüt. megyek orvos akkor vèrvètelből vagy akàrmi màsból tud valamit mondani? (Mert mèg szedem a gyógyszert de ha terhes vagyok minèl előbb abba szeretnèm hagyni ne hogy bajt okozzak) De szerintetek ez terhessèg vagy tènyleg 1 szem gyógyszer kavarna be ennyire? (Jangee)

2018. máj. 13. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 szem kimaradt az is elég lehet szerintem. De itt az időbeliség a döntő hogy pé környékén volt e ez v mikor. Mikor kéne megjönnie? Ha ez múlt heti eset és ha be is sikeredett a baba amit érzel nem lehet terhes tünet.
2018. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Multheti, 11 nap mulva. Ez volt a legelso szem a gyogyszerban.
2018. máj. 13. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt pozitív terhes teszted nincs, értelme nincs menni...
2018. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Èn azèrt szeretnèk menni dokihoz hàtha a vèrvètel kimutatná van e valami ès minèl előbb abba tudnàm hagyni a gyógyszert. Nem azèrt mennek hogy uh-t csinàljon ès lásson valamit. Tudom mèg sok hèt kellene hogy látszódjon.
2018. máj. 13. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jövő csütörtökig nem tesztelsz pozitívat,akkor a dokival sem leszel előrébb.Addigra viszont már letelik a 2 hét,tehát biztosat kell,hogy mutasson a teszt.


Amíg nincs pozitív teszt,addig tüneteket sem produkálhatsz,mivel nem vagy terhes.


Vérvétellel is akkor tudják kimutatni a terhességet,ha terhes valaki,azelőtt nem..

2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj kedves utolso! Nem olyan tuneteket produkalok ami jo par het mulva esedekes. Olvastam meg pozi teszt elott elofordulnak ilyen tunetek. A vervetelben hamarabb kimutathato a terhesseg mint a tesztben. Ezert is szeretnem elvegeztetni azt. Tesztelni mensi elmaradasanal lehet ami majdnem ket het.
2018. máj. 13. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kb a napokban volt ovid, lehet azt érezted.
2018. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pozitív tesztelés elött ne menj! Az orvos is csak nézni fog rád! Plusz minek pocsékolod az idejét amikor így is minden rendelö túlterhelt ahogy van!
2018. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!