Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor megjelenik a termékeny...

Mikor megjelenik a termékeny nyák még nincs ovuláció csak mikor elmúlik? Ha még sűrű és kevés korai még az együttlét a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Menstruáció mentes napnak mi számít? Mikor már csak sötétbarna jön az még az? Ha megtörténik a megtermékenyítés a méhszáj kemény vagy puha?


Bocsi, elvesztem az információ tengerben. 😕

Száz oldalon ezer infó, egyik üti a masikat.



#méhszáj #nyák #menstruációs nap
2018. máj. 13. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Én sosem értettem, miért kell erre ennyire ragorcsolni, mindenfélét osszeolvasni, nem is csodálom,ha esetleg nem sikerül a baba. Nem kell ezt ennyire tudományosan felfogni, legyetek együtt minél többet, felszabadultan elvezzetek, és jönni fog a baba, de így nem, meg olvasni is rossz.
2018. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Ha tojásfehérjés nyákod van,akkor kell együtt lenni,mert az kedvez a spermiumoknak,abban akár 5 napig is elélhetnek.


Az a lényeg,hogy tudod,hogy mikor van ovulációd,a többi nem lényeges.

2018. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszadó: ha tehetnénk lennénk együtt, mikor csak kedvünk tartja, de sajnos ez nem lehetséges.

Jelen pillanatban havi egy hetet töltünk együtt, de szeretnénk babát, ezért szeretnénk eltalálni a pillanatot.

A görcsöléstől még messze vagyunk azért. :)

2.válaszadó: köszönöm.

Mindkettőtöknek ment a zöld

2018. máj. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!