Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm, de semmi nem utal arra, hogy meg fog jönni. Picit érzékenyek lettek ma a melleim meg a nemvárt időponja óta folyamatosan álmos vagyok.

A hétfői tesztem negatív volt.

Mikor érdemes újra tesztelni?


2018. máj. 16. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha vasárnapig kibírod, akkor szerintem addigra pozitív lesz, ha valóban beköltöztek a pocakodba :)
2018. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem is ugyan ez van, viszont nekem 5 napja késik, tegnap teszteltem, az negatív volt, holnap reggel ismétlem meg. Plusz tünetként még az volt nekem, hogy a derekamnál és az alhasi részen szurkáló érzést tapasztaltam, és néha rám tör egy rövid ideig a "mindjárt megjön" érzés.
2018. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én tuti tesztelnék holnap, max pénteken.
2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nem vagyok egyedül... Nekem is egy hete késik, a tesztek negatívak.

Majd írj, hogy veled mi lett. .:-)

2018. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hat napja késik, a tesztek negatívak. Még reménykedünk, de én nagyon elvagyok keseredve:((
2018. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos ma reggel megjött
2018. máj. 17. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is #5 valaszolo voltam:(
2018. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a #4. válaszoló vagyok.

Nekem se menstruáció, se pozitív teszt. Tegnap reggel csináltam ismét tesztet, az is negatív lett.

Már nagyon aggódok, hogy mi lehet a baj. :-(

2018. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!