Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek első vizsgálaton...

Tokmag0323 kérdése:

Nektek első vizsgálaton milyen vizsgálatokat csináltak?

Figyelt kérdés
Kedden megyek kèt pozitiv teszt után,sok tünettel a nőgyógyászhoz vizsgálatra ès nemtudom milyen vizsgálatokra számitsak.UH? Vèrvètel? (Első baba lenne ha az vagyok)

2018. máj. 17. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Pozi teszt után első nőgyógyászati vizsgálaton megállapította kb hányadik hétben járok hüvelyi uh-val, akkor 9 hetes volt a magzat és kaptam 1 uh képet és hallhattam a szívét hogy dobog../sztk-ban voltam/ az asszisztens 'kikérdezett' meg szeretném-e tartani stb..vérvételre küldtek és jelentkeznem kellett a védőnőnél és a házi orvosomnál stb...aztán hamar besokalltam választottam inkább orvost aki mindent intézett helyettem/uh-ra, szűrésre, nst-re stb mindig volt helyem nem nekem kellett hívogatnom a kórházat időpontért pl a 12hetesre épphogy kaptam időre, azt is már csak azért, mert mondtam, hogy hanyadik hétben járok és napi 30x hívtam őket, mégis mindig foglalt

volt ezért mikor a 12 hetest le tudtam akkor ott a helyszínen kértem ip-t a 20 hetesre, de már arra is teltház volt...így maradt a fogadott...mondjuk addig 2x mentem mind a 2x más orvos volt, úgy voltam vele, hogy jó lenne ha nem mindig más vizsgálgatna, amíg meg nem szülök..kicsit már kopottak az emlékeim a vizsgálatokról, mert eltelt 4,5 év...de remélem tudtam segíteni

2018. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

kézzel kitapogatták a méhem nagyságát és ultrahanggal is megvizsgáltak.

majd kaptam egy papírt amin a terhesség ténye szerepelt(meg hogy hányadik hetet állapítottak meg)és ezzel kellett felkeresnem a védőnőt.

A vérvételekhez a védőnőtől kaptam beutalót mindig.

De én magánban voltam,nem tudom máshol hogy működik

2018. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!