Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a második baba?...

Miért nem jön a második baba? Az első kapcsolatomból születet egy kislányom az akkori párommal rá fél évre megromlott a kapcsolatunk és elváltunk. Aztán 1 év egyedüllét után feleség lettem.

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk közös gyermeket. Fél évig próbálkoztunk aztán fel adtuk. És most ujra arra jutottunk hogy próbálkozni fogunk. Soha nem védekezünk és szinte mindíg bennem megy el .3 honapja pont peteérés elött és után is együtt voltunk de mindig meg jött a menszeszem.

2018. máj. 17. 11:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mar mint nem harom honappal ezelőtt volt az hogy bennem ment el.. félre érthető. Már 3 honapja igy csináljuk minden hónapban de nem jön össze. Mondjuk en úgy allok hozzá hogy biztos akkor fog jönni mikor nem számítok rá de azért meg is csak piszkál.. olyan lehet hogy szülés után meddővé válik valaki??
2018. máj. 17. 11:47
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
3 hónap az semmi.
2018. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen de ez előtt volt 6 hónap próbálkozásunk es ott sem volt semmi. 1x kését 1 hetet a mensi de meg jött
2018. máj. 17. 11:49
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Most erre mit lehet írni...A hat hónap sem sok. Menj orvoshoz.
2018. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy már szültél az semmit nem jelent. Létezik az, hogy szülés után valaki "meddő" legyen, mert hormonális gond bárkinél bármikor kialakulhat.


Fél év próbálkozás egyébként nem sok. Azoknál sem, akiknek semmi bajuk.

2018. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem sok fél év. Csak erdekelne az hogy ki volt ilyen helyzetben hogy nagyon nehezen jött össze a baba vagy ha nem akkor miér
2018. máj. 17. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez meg nem nevezheto annak hogy nehezen jon ossze. Egyebekent nem tudni a ferjed spermaja milyen minosegu, komponensek vagytok e egyaltalan stb..stb... ezer millio oka lehet. De ebbol meg nem lehet messzemeno kovetkezteteseket levonni
2018. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért a kérdező menjen orvoshoz?????????????????


Ő már szült!

Elvileg lehetséges, hogy azóta meddő lett (én ugyan ilyet sose hallottam), de sokkal reálisabb, hogy a férjével van gond.


Szóval kérdező, elmehetsz te is orvoshoz, de sokkal fontosabb, hogy a PÁROD MENJEN EL!

2018. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem...még a kérdező is magát okolja. Valószínű,hogy a férjeddel van problèma!! Andrológiára menjen el. Neki nem nagy kunszt mintát adni :)
2018. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak az orvosnál tudtam meg,h van másodlagos meddőség is. Tehát már van 1 gyerek és nem jön a második. Szerintem menjetek együtt egy alap kivizsgálásra.
2018. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!