Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebbol lehet terhesseg?

Ebbol lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Egy hete teljesen ugy erzem kivagyok merulve parom allando piszkalodasa miatt, kotozkodik mindenben es lelkileg is nagyon bant. Es emiatt a problema miatt rengeteget sirtam mar, ejszaka sem alszom csak keveseket. Bant a dolog meg almomban is. Szoval egy hete van ez. Lehet emiatt igy eltolodik a mensi v talan van ikyenkor az is hogy kimarad 1 honap?
2018. máj. 18. 14:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis idegesseg es stressz niatt
2018. máj. 18. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet az idegességtöl is késés vagy kimaradás.Van olyan is hogy csak késik.Védekeztek vagy babát szeretnétek mert enélkül nem igazán lehet tudni.De szerintem ilyen kapcsolatba még nem kell gyerek.Ha késik a menstruációd csinálj tesztet.
2018. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Epp most irtam ki a kerdesemet, ugy csinaltam mint te. Mi sem vedekeztunk, de enbis zuhanyoztam es azt tettem mint te. Csak nekem most kesik par napja. De egy hete nagyon nagyon stresszes vagyok, lelkemet ugy erzem hogy osszetorve jelenleg. Nemtudom emiatt kesik e ?
2018. máj. 18. 15:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ezt privibe akartam egy illetonek, nem ide
2018. máj. 18. 15:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vedekeztunk de van mar gyermekunk. Hat most kivancsi vagyok nagyon en is
2018. máj. 18. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
nem védekeztünk = akkor LEHET terhesség. Teszt.
2018. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mikor tesztelsz?
2018. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!