Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a terhesség jele lehet,...

Ez a terhesség jele lehet, vagy valami betegségre gyanakodjak, esetleg semmi komoly?

Figyelt kérdés

Március 10-én voltunk együtt a párommal délután, este megjött a menzeszem. Április 10-én ismét megjött normálisan. Azóta voltak vizsgáim és ért néhány kisebb stressz. Nem mindig jön pontosan, van, hogy 2-3 nappal korábban, vagy 3-4-gyel később. Fájni szokott a mellem/ mellbimbóm, illetve érzem, hogy magyon ingerlékeny vagyok, bármin megharagszom. Általában nagyon sokat eszem előtte, de néha abszolút nincs étvágyam. Most abszolút nem volt, de most már tudok enni. Lehet, hogy a nagy meleg is közrejátszott. Áprilisban nem csak barnázás volt, hanem rendesen jött meg. Most, kb egy hete gyakori székelési ingert érzek, de nem mindig kell elmennem wc-re, mert elmúlik, de néha nagyon erős. Hüvelyi folyásom normális, sárgás-fehéres, mint mielőtt megjön (majd aztán elmúlik a folyás és akkor szokott megjönni). Már 8 napja május 10-hez késik. Védekeztünk is, nem láttuk, hogy kiszaladt volna az óvszer. Párom szerint lehetetlen, hogy ez terhesség legyen, remélem igaza van.

Szerintetek ez mi lehet? Volt már valakinek ilyen tünete akár terhessége elején, akár valami betegséggel?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 18. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztet egyáltalán csináltál? Mert lehet itt mogyorózni, tüneteket keresni/produkálni, de csak a tesztből fog egyértelműen kiderülni, hogy terhes vagy-e. Nem lenne jobb tesztelni egyet és megnyugodni? Egyébként ha védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Lehet későn volt peteérésed, vagy nem volt ovud, stb. és most ezért csúszik a mensid.
2018. máj. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem értem az ilyen kérdéseket... eleve a sztorid első fele teljesen érdektelen a kérdés szempontjából.

Lényegében ennyi a lényeg: késik, de védekeztetek, terhes lehetsz-e?


Igen lehetsz terhes, hiszen csak akkor kizárt a terhesség ha valaki nem él szexuális életet. De mivel védekeztetek így azért minimális az esély rá.

A stressz okozhat kimaradást, csúszást.


Én pár éve Kínába repültem, akkor kellett volna megjönnie. Gyakorlatilag teljesen kimaradt akkor a vérzésem. Fel sem merült bennem a terhesség hisz tudtam, hogy védekeztünk és nem volt baleset. Felfogtam egy kis interkontinentális zavarnak. Az is volt.

2018. máj. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, teszteltem, és negatív. És furcsa is lenne, ha már azóta megjött volna egyszer normális időben, most meg pozitívat mutatna. Ezért is nem értem.
2018. máj. 21. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!