Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem előtt két napig...

A menzeszem előtt két napig barnázok? Biztos, hogy gond van?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk.Világéletemben nem úgy volt,hogy hirtelen elöntött a vér,hanem 1 nap kis maszatolás biztos volt.Ám de most már 2 nap.Már van egy egészséges gyerekem és szeretnénk még egyet.A dokim azt mondta,ha fél évig nem jön a baba akkor keressem fel,de amúgy mindent rendben talált (akkor még szedtem a gyógyszert,nem volt barna,de volt ultrahang meg kenet) kezdjünk el próbálkozni? Aztán ha esetleg nem jön,akkor menjek dokihoz??? Vagy így el se kezdjünk próbálkozni? Csak hallottam ám,hogy nem feltétlen kóros,és nem feltétlen utal progeszteron hiányra....
2018. máj. 19. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt miatta probléma. Én is általában 2 napig maszatolás szerűen barnáztam a mensi előtt. Mi sokat vártunk a babára, de nem emiatt.
2018. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4 napig is barnázok előtte, a teherbeeséssel nem volt gond :)
2018. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem nálam sem lesz gond.Megkérdeztem egy netes orvost,azt mondta olvasgassak több szépirodalmat a netes rémtörténetek helyett,mert önmagában ez nem jelent gondot :) úgyhogy bizakodom
2018. máj. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!