Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 1. és 15. között...

Ha május 1. és 15. között volt a babát eredményező aktus, a héten már lehetnek rosszulléteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban teszteltem pozitívat! Nem tudom, pontosan mikor volt a sikeres aktus, ez volt az első próbálkozós hónap és nem szamolgattam semmit, nem akartam rágörcsölni, "lesz ami lesz, ráérünk" alapon. Azt se tudom, mikor volt peteérésem, de 2-3 naponta együtt voltunk. Hát úgy tűnik, elsőre sikerült. :)

Az lenne a kérdésem, hogy ha május 1 és 15 között volt valamikor a babát hozó aktus, és most kellett volna megjönnie (tehát az előző ciklus kezdete óta pont 4 hét telt el), akkor jövő héten már érezhetek olyan tüneteket, mint hányinger, hányás, gyengeség?


Azért kérdezem, mert a munka miatt üzleti útra kellene mennem, ami sok autózással, meg egész napos feszített tempójú munkanapokból áll, nem lenne jó végighányni, így akkor inkább lemondanám. De ha tapasztalatotok alapján csak később jelentkeznek a hányós, rosszullétes tünetek, akkor azért elmennék, elég fontos út lenne.

Köszönöm.


2018. máj. 21. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hányós vagyok, de nekem a 6. hét után kezdődik. Előző terhességemnél a 7. héten lett igazán rossz, most 6 hetes vagyok, egyre sűrűbben forog már a gyomrom. Mondjuk ez elég egyéni dolog, de talán az ritka, hogy valaki már 5 hetesen annyira rosszul legyen.
2018. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt hányingerem/hányásom a terhességem alatt...
2018. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se volt es most sincs. Viszont aggasztobb a feszitett munkatempo
2018. máj. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kimaradt utáni héten nekem szédüléssel. kezdődött. 6+4-en vizsgált orvos, oda már az első hányás után mentem.
2018. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 6-8 hetes terhes voltam, amikor jöttek a hányásos tünetek. Hónapokig, szinte minden reggel ezzel kezdtem a napot, munka közben nem voltam rosszul, viszont egy-egy húzós nap után, amint haza érkeztem, azonnal kidobtam a taccsot. Volt, hogy csak a teraszig jutottam. A végén már nem hánytam, viszont nagyon égett a gyomrom. De nem mindenki hányós, simán megúszhatod. Egyébként 34 hetes voltam, amikor abba hagytam a munkát a doki tanácsára. Vizesedtem is, de ez sem akadályozott a munkában.
2018. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!