Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen első jeleitek...

Nektek milyen első jeleitek voltak az nem várt menszesz előtt amikor teherbe estetek? A méhszáj fent marad ha teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babat, remélem most össze jött, azt hiszem tegnap vagy tegnapelőtt volt ovulaciom ! Milyen első jeleitek voltak a terhességre? Ilyenkor célszerű pihenni hogy szerencsésen beágyazódjon vagy csinálhatom a dolgom amit szoktam?
2018. máj. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, sosem tapogatom/piszkálom a méhszájam.


A kezdeti tünetek nekem nem estek le. Csak a pozitív tesztelés után.


Pihenhetsz ha épp jól esik, de ezzel semmit nem befolyásolsz.

2018. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Puffadtam nagyon, de csak a teszt után jöttem rá, hogy ettől. Én most kíváncsiságból megnéztem ezt a méhszáj dolgot, lent volt és kemény volt, szóval erről ennyit :D
2018. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Méhszájból olyan koran meg a legjobn nődoki se jön rá,h van e baba..:)

Abbol az 5.hét után lehet megállapítani.

Amugy en mensis erzest éreztem már egy hettel ovulacio utan, egeszen 7hetes korig. Sok mg kellett. Mint kiderult a magne b6 nem alkalmas terhesen, mert semmit sem ér.

2018. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ma teszteltem pozitívat.

Ami tünetként feltűnt, hogy nincs tünet :) menstruáció előtt pár nappal már szoktam érezni enyhe görcsöket, bugyorogni szokott a méhem, most meg semmi. Aztán tegnap óta eléggé kómás vagyok, mint aki egy hete nem aludt és nagyon melegem is van, ezért teszteltem és + lett :)


Mivel már régóta próbálkoztunk sikertelenül, úgy gondoltam úgyse jött össze most se nem kíméltem magamat, még bútorok cipelésébe is segítettem :S de úgy látom nem lett baj.

Tehát a hétköznapi dolgokat ugyanúgy csinálhatod!

2018. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolso - a hod miatt erezted ugy, hogy meleged van?

Mert 3 napja a hom 37 felett, 24-25 kellett volna megjonnie, 24-tol magas a hom es tegnap le kellett fekudnom, mert olyan volt, mintha lazas lettem volna de megsem! Tesztet csak 4 nap mulva tudok venni..

2018. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy ertem, meleged helyett komas vavy??
2018. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*vagy (nem tudok irni)
2018. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!