Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete késik,...

Több mint egy hete késik, negatív tesztek. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
KB 28 napos ciklusom van. Már 12en meg kellett volna jönni a mensinek. Tegnap meg csináltam 4fajta tesztet és mind 1 csík volt,viszont délutáni vizeletes és nem reggeli első. Sűrűn kell wcre járnom és nem is sárga a vizeletem, inkább színtelen. Nagyon álmos és fáradékonyság vagyok, sokat alszom. Felfazas vagy valami gyulladás lehet?? Vagy még is terhesség?

2018. máj. 23. 11:45
 1/8 anonim válasza:
Esetleg nem ettél vagy ittál citromot mostanában? Vagy nem vagy stresszhelyzetnek kitéve?
2018. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az az öltözködés melyik kategóriájába sorolható?
2018. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣Dee!! 2 napig ittam 2dl naponta, vízben egy kis citrom facsarva. Ez komoly hogy ezért is késhet??😯😄
2018. máj. 23. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet a terhességen kívül: hirtelen fogyás, étkezés, megfázás, petefészek gyulladás, stressz, vashiány, ciszta stb.

Nyugodj le, ne stresszelj, vegyél meleg fürdőt és igyál meleg teát pl. kaukkfü vagy rozmaring tea (de csak akkkor, ha biztosna nem vagy terhes, mert vérbőséget okoznak és vetéléshez vezethet a fogyasztásuk).

2018. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a citrom ilyen hatással van a mensire.
2018. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek! :) csinálok még holnap reggel egy tesztet azért.. Aztán teázok.Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!😊😊😘
2018. máj. 23. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:

Még mindig semmi.. 17-ik nap

😔

2018. máj. 29. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta megjött? Ugyan ebben a cipőben járok, ugyan ezekkel a "tünetekkel". :S
2018. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!