Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe...

Lehetséges, hogy teherbe estem fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Lindynette-t szedek, becsülettel bevettem az összes szemet, minden este, nem felejtődött el egyszer sem. Hétfőn vettem be az utolsó szemet, de a vérzés közeledtének nem érzem semmi előjelét, úgy, mint máskor( gondolok itt mellfeszülésre, alhasi görcsölésre, fejfájásra). Lehetséges a terhesség? Ugye nincs félnivalóm? Nem jönne most jól, mivel házfelújítás kellős közepén vagyunk.

Annyival kiegészítem, hogy nem voltam beteg. Nem szedtem antibiotikumot, nem hánytam, hasmenés sem volt. Tehát nem történt semmi, ami gyengíthetné a hatását, vagy ki is ütné.


2018. máj. 23. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Még csak a szünet 2.napján vagy,van még idő,hogy jelentkezzen a vérzés.

Ha nem jelentkezik,akkor tesztelj egyet.

2018. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, tervben van a későbbi tesztelés, csupán aggaszt, hogy nem érzem a vérzést megelőző jeleket. Idáig mindig éreztem, most meg semmi. :/ Bízom benne, hogy vár még a babó egy kicsit. :)
2018. máj. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!