Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki rendesen...

Van olyan, aki rendesen menstruált és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Mert sok helyen azt olvasom, hogy a terhesség alatti mensi tök ritka, meg sokkal kevesebb a vér és rövidebb ideig tart.

Közben meg kb mindenhol felbukkan 1-1 ember, aki végigmenstruálta a terhességét, akinek az első hónapban még megjött, és nem is tudta, hogy terhes, mert ugyanolyan erős és teljesen megszokott volt a mensije.


2018. máj. 24. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Hol olvasol ilyenekről? Mert nem mondom, hogy ilyen nincs, de nem is olyan gyakori ez, mint ahogy itt azt előadják.

A beágyazódást is mostanában divat érezni, úgy mint terhesseg alatt menstruálni.

2018. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Na ez marha jó, mert itt már tényleg mindent olvas az ember....

Menstruáció terhesen, 2 negatív teszt miközben terhes az ember, a doki szerint terhes a tesztek szerint meg nem.....

Nem is tudtam, hogy ilyen nehéz rájönni, hogy terhes lehetek-e vagy sem, de ha ez ilyen kétesélyes akkor inkább ezután óvszer helyett zacskóban szexelek, nem bírom ezt a feszültséget minden hónapban :)

2018. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
2-es, úgy gondolod, mint a Csupasz pisztoly c. filmben, amikor embernagyságú kotonba öltöztek ? :D Az király lehet.
2018. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. 😂😂😂😂 szakadok.

Egyébként ja, egyre gyakrabban olvasni ilyeneket, amiket a kérdező ír.

Mert az ismerős ismerősének a szomszédjának a Californiában élő női rokona így járt.

De azért alapvetően szerintem egyszerű a dolog: megjön= nem vagy terhes, nem jön meg= vegyél egy tesztet...kb ennyi. 😊

2018. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan már...


Ezt azok szeretik mondani, akik marhára nem akarják a gyereket, de csesznek időben orvoshoz menni. Ilyenkor jön a "de hát eddig rendszeresen menstruáltam" szöveg.

Az a legjobb, mikor a vizsgálat előtt megkérdi az ember, hogy mikor volt a menzesze, akkor bemondja a tényleges időpontot (mondjuk 3 hónapja), majd mikor kiderül a 12 hetes terhesség, amit már nem lehet megszakítani, jön a szöveg, hogy "de hát ő menstruált".


Az nem veszi észre, hogy terhes, aki NEM AKARJA észrevenni.

2018. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Hugom gyereke így született.

Vagyis mindig rendesen meg jott. A görcsökkel együt ahogy szokot semmi változást nem észlelt vagyis de mikor kezdet nagyon latvanyosan nőni a hasa és fura dolgokat érzet elment dokihoz és 14. hetes 4 napos terhes volt. Aztán végig is mensizte az egész terhességét. Szerencsére semmi baja a babának egészséges kislány most 4 hónapos. :)

2018. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukám velem végig mensizte, az öcsémmel pedig teljesen rendszertelenül vérzett de havi szinten. Én minden második hónapban tesztelek. De nem értem ilyenkor honnan jön a vér? Vagyis mi vérzik pontosan?
2018. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!