Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt már ehez hasonló cipőben?

Ki járt már ehez hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok!

A történetem másfél hete kezdődött. Szeretkeztünk a párommal, megszakításos módon. Tudom, a részünkről ez felelőtlen döntés volt de már nem tudom visszacsinálni. Nem ment el belém, ezt tudom, ő is mondta hogy időben kivette vagy hogy is fogalmazzam meg. Az incidensre rá egy héttel nagyon enyhén elkezdett szúrni mindkét petefészkem, de ezen kívül semmi mást nem érzek. A menstruációs ciklusom 30 napos szokott lenni, most június 1.-ére 2.-ra várom a menstruációmat.

Nem tudom, hogy kezdjek e félni attól hogy baba van. Kicsikét szerencsétlen vagyok, mert ezelőtt szeretkezés közben az óvszer szakadt ki, de rohantam is eseményutáni tablettáért. Escapelle tablettát kaptam. Arra is gondoltam hogy ezek lehetnek e annak a tablettának a mellékhatásai?

Ne értsetek félre, nem tőletek várok segítséget, csupán csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Viszont, azt még meg szeretném jegyezni, hogy a kemény, útálkozó válaszoktól kíméljetek!

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2018. máj. 24. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkabb peteeres lesz.

Mikor kezdodott a mensid pontosan?

2018. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mensim május 4.-én kezdődött, és 9.-én lett vége.
2018. máj. 24. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de nem kell kisregényt írni (..a történetem..kezdettel) - gondold végig logikusan. Szex, esemény utáni, no problem :) Azért van :)
2018. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!