Miért van ez? 19/L

Figyelt kérdés
Volt egy missed ab-om 2 hónapja. Azóta szeretnék újra babát. Nem kellenek a leszólások, amióta terhes voltam és megtudtam hogy elhalt, sírtam minden este, mert magamat hibáztattam, hogy biztos azért mert állandóan stresszeltem.. na mindegy inkább nem megyek bele. Szóval azóta szeretnék újra babát, voltunk is együtt párommal, pont 2 hete, 2 napja folyamat megint terhességi tüneteim vannak, annyi különbséggel, hogy már 2x majd nem hánytam, az előző terhességnél, csak hányingerem volt, meg puffadtam, görcsöltem, és fájtak a melleim. Volt ovulációm a műtét óta, pár nappal a szex után. Csináltam tegnap egy tesztet, de negatív. Nem jött még meg a műtét óta, viszont az ovulációm meg volt. Lehet hogy megint terhes vagyok? Vagy csak bebeszélem magamnak?
2018. máj. 24. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhesség! De persze az is lehet hogy annyira szeretnéd a babát hogy minden tünetet produkálsz ( ebben én kitűnő vagyok) Várj pár napot és tesztelj újra!

Egyébként nem mondta a doki hogy várni kéne? Müvi bef volt vagy magátol tisztult? Kitartás és fel a fejjel!

2018. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Művi volt, 3 hónapot mondott, de sokaktól hallottam kórházba is, hogy minnél előbb esik valaki teherbe ezután, annál kisebb az esélye egy újabb vetélésnek, és ismerek olyat, aki egyből terhes lett missed ab után, és meg van a babája.
2018. máj. 24. 22:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz egyébként.:)
2018. máj. 24. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemártott volna kivárni azt a 3 hót. Ha neadja isten meg megint történik valami akkor csak magadnak okozol vele fájdalmat.


Egyébként lehetsz terhes valóban.


Mindenféle kötözködés nélkül kérdezném,hogy szeretnél babát vagy szeretnétek babát?

(Mert kétszer is E/1-ben írsz.)

2018. máj. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

elsö vagyok. Adj pár napot magadnak. Várj és tesztelj. Drukkolok hogy szerencséd legyen, de tapasztalatból mondtam hogy lehet csodás tüneteket produkálni.


kitartás.

2018. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért a szobatársakra hallgatsz, miért nem az orvosra? Regenerálódnia kellene a testednek és a lelkednek is. Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd a babát, de legalább azt meg kéne várnod, hogy a ciklusod helyreálljon. A párod hogy élte meg a magzat elvesztését?
2018. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!