Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt egy kémiai terhességem...

Ha volt egy kémiai terhességem, akkor jó eséllyel teherbe fogok tudni esni?

Figyelt kérdés

Legelső próbálkozásunk kémiai terhesség lett. Halvány pozitív teszt, de pár nap késéssel megjött.

Utána kimaradt 2 hónap. Most próbálkoztunk megint, de tökéletesen időre megjött :( Pedig jókor voltunk együtt, az ezer százalék.

De ha képes voltam már egyszer "teherbe esni", akkor menni fog az, ugye?

Bocsi a buta kérdésért, de totál azt hittem, egyből menni fog, és bár nehéz bevallani, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon velem van a baj?

(Amúgy pár hónapja, még mielőtt belekezdtünk volna, voltam orvosnál, és minden rendben van velem, semmit nem találtak)


2018. máj. 25. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy mi miatt veteltel el, pajzsmirigy, progeszteron, autoimmun-betegseg, vagy mas all a hatterben. Hormonsort nezettel? Kemiai terhesseg utan sok orvos mar rogton adja a progeszteron gyogyszert.
2018. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből messzemenő következtetéseket még nem érdemes levonni főleg, hogy most kezdtetek csak próbálkozni. Nekem a kémiai terhességre annyit mondott a dokim, hogy ha többször megismétlődne, akkor elküld hormonvizsgálatra de ne csavatodjak rá a témára. Fogjam fel úgy, hogy egy hetet késett és kész.
2018. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén ugyanezt mondta a dokim mint a másodiknak. Sajnos a terhességek 25%a végződik vetéléssel.

Nekem szeptemberben volt kémiaim, januárban jött össze a baba és minden rendben van vele.

21hkm

2018. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!