Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet már terhesség? Menstruác...

Lehet már terhesség? Menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
9én jött meg és 14én lett vége, ez alatt szexeltünk, egy ideje folyamatosan rosszul vagyok, sokat öklendezek nappal,sokat elszédülök, ma hánytam is. Tegnap előtt barnás pecsételés volt. (Soha nem volt ciklus közbe csak menstruáció előtt éppen hogy és a végén). Bal oldalam szúr meg néha görcsöl a hasam. Június 13ára írja a következő mensit. Jövőhéten tesztelek ha megmaradnak a rosszul létek. Lehetséges hogy mensi körül lettem terhes?
2018. máj. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
36 naposak a ciklusid?
2018. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe eshetsz, igen, menzi alatt is.
2018. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb igen, 33-36 naposak
2018. máj. 25. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy szinte kizárt,hogy mensi alatt teherbe estél,ha gondolod,csinálj egy tesztet.
2018. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!