Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

12 napja feküdtem le a barátommal (először). Gumival védekeztünk,abban is ment el.

5 napja elkezdett fájni a mellem, ami általában menstruáció előtt szokott.

Sajnos nem rudom megállapítani mikor kell megjönnie,ugyanis borzasztóan rendszertelen egy betegség miatt. Már 2 éve kezeljük,de még nem sikerült teljesenhelyreállítani.

Van hogy kimarad 2 -3 hónapra, van hogy normálisan megvan havonta.

Utoljára április 15-én volt meg,előtte február elejé,szóval ebből nem tudom megállapítani.

Attól félek hogy esetleg teherbe estem. Mert a mellfájdalom jelen van de a menzesz nincs sehol, és olvastam a neten különböző tüneteket, már totál hipohonder lettem közben az idegességtől.

Nem néztük meg aktus utám,hogy kiszakadt e a gumi, de a barátom szerint az észrevettük volna,mert akkor kifolyt volna a cucc, de nem így történt.

Szóval pánikolok remdesen.

Teszt már kimutatná a terhességet illetve lehetnek már az aktus után 12 nappal tüneteim mellfájdalom az aktus után 7 nappal kezdődött.

Kizárt hogy ez terhesség legyen és csak beképzelem?

Nagyon félek:(

19L



2018. máj. 25. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme volt kiírni még egyszer a kérdést?


Az előzőre is megkaptad a válaszokat.

Az esetleges megtermékenyítés után 7 nappal még nincsen semmiféle mellfeszülés,mert még nem ágyazódott be a zigóta ,ergo még terhességről sem beszélhetünk,tehát értelemszerűen terhességi tünetek sem jelentkezhetnek.


Várjál még 2 napot,aztán tesztelj.

2018. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gumiba élvezett. Innentől ez nem lehet terhesség. 12 nap után még tünetet sem érezhetsz. Úgyhogy nyugi.
2018. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg és a mellfeszülés azóta is tart:( plusz puffadás,hasfájás
2018. máj. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!