Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kívánosság? Vagy esetleg...

Kívánosság? Vagy esetleg másra tippeltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyílván babát szeretnénk :)

ovu után 6.napon vagyok

2napja kb nagyon kívánós vagyok.

Gondolom ovuláció miatt,vagy esetleg másra tippeltek?

Ötlet,tapasztalat jöhet :)


2018. máj. 25. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez a babával van összefüggésben.... beágyazódás sincs a 4-6. napon, nem hogy terhességi tünetek. :-)
2018. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Másra tippelek...
2018. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt az oldalon,rengetegszer látom,hogy olyan felnőtt nőknek,akik állítólag nagyon rá vannak cuppanva a teherbe esésre,halvány fogalmuk sincsenek az alapvető dolgokról.(Ami egyébként azért is furcsa,mert ott van előtte az internet.)

Pl.,hogy mi történik megtermékenyítés után,kb.meddig tart,mire a zigóta elér a méhbe,mikor fejeződik be nagyjából a beégyazódás,első terhességi tünetek megjelenése,stb.


Amíg ezekkel nem vagy tisztában,addig kb.20-szor fogod "becsapni magad" a nem létező,bebeszélt tüneteiddel.


Persze,egyáltalán nem kizárt,hogy terhes legyél,csak a kívánosság nem amiatt van,egyelőre.

2018. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magas a libidód, csak ennyiről van szó.
2018. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látom félre értettetek.

Nem mondtam eg, szóval sem,hogy ez terhes tünet.

Én arra gondoltam,hogy az ovuláció miatt van,de az meg fura lenne,hogy utána van és nem előtte.


Egyébként nem vagyok zöldfülü,van már egy lányom.


Továbbá,beágyazódáskor már éreztem terhes tüneteket anno az első terhességemnél

2018. máj. 27. 00:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ovuláció miatt? Az már 6 napja, egy hete volt. Bocsi, mások ilyenkor már a terhestüneteket keresik. :-)

Komolyra fordítva a szót, ez a tünet még nem a baba miatt lesz.

Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön! :-)

2018. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Amugy csak 2 napig tartott ez a "kivanossag". Fogalmam sincs h miert volt 😂 mindegy legalabb jott egy kis ujdonsag az eletembe :D

2018. máj. 27. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!